Наша Smart Teacher Ірина розповіла нам чому вона вчителька. І таке буває 🙂

IMG_0666

 

Я довго обирала майбутню професію. Спочатку, ще в дитинстві, я хотіла бути лікарем, тому мамі просто доводилося ховати від мене понівечені ляльки, які я так усердно «лікувала» . Потім я вирішила, що народжена співати, але виявилося що в мене фактично немає голосу (принаймні так сказав знайомий викладач вокалу). Але невдовзі в моєму житті стався досить неприємний випадок, який зрештою наштовхнув мене на думку стати тією, хто я є . Один з моїх вчителів сказав мені, щоб я навіть не думала обирати професію у сфері освіти, бо це не для мене. А причиною такого висновку стала моя величезна нелюбов до геометрії. Але хіба можна так однобоко оцінювати ?! Тоді це звучало образливо, а зараз-смішно, тому що в результаті я стала викладачем англійської, який просто обожнює свою роботу .

Вивченням мов (англійської зокрема) я почала захоплюватися вже в останні шкільні роки, саме тоді я зрозуміла наскільки це цікаво й важливо. Знання мови відкриває безліч можливостей і небачених раніше горизонтів, як таких, що пов’язані з роботою, так і особистих. Комусь це потрібно для роботи, комусь — для навчання чи подорожей, а хтось просто вважає, що це престижно і додає статусу. Але для кожної людини знання іноземної мови – це, як мінімум, розширення світогляду та більша впевненість в собі.

Для мене дуже важливо працювати в команді професіоналів, відчувати розвиток кожен день, на кожному занятті, з кожним студентом . Саме тому я обрала «Smart English». Тут я не просто розвиваюсь як професіонал, а ще й маю можливість презентувати й розвивати власні ідеї, що для мене дуже важливо. Я вважаю, що сучасний English Teacher повинен не просто володіти мовою й методикою викладання, а ще й бути креативним і відкритим до нових підходів у навчанні. Тому, коли я прийшла в «English Smart», я зрозуміла, що це саме те місце, де б я хотіла працювати. І жодного разу не пошкодувала.